به سایت دفتر ترجمه رسمی الوند خوش آمدید. تلفن تماس : 86044972

دارالترجمه رسمی الوند به شماره پروانه مترجم رسمی ۳۲۱ آغاز بکار نمود. دفتر ترجمه رسمی ۳۲۱ قوه قضاییه با همکاری مترجمین با تجربه و توانمند جزو بهترین دارالترجمه های تهران شناخته میشود. الوند با سابقه درخشان زیر نظر قوه قضائیه – اداره مترجمین رسمی با یک دهه خدمت صادقانه، آمادگی کامل جهت همکاری با مشتریان حقیقی، شرکتها، موسسات و … در زمینه ترجمه رسمی و غیررسمی را دارد.

اهمیت ترجمه در جوامع انسانی

جوامع انسانی نیازمند ارتباط و تعامل با یکدیگر می‌باشند و این تعامل می‌تواند در اعتلای فرهنگ و دانش بشری تأثیرگذار باشد. ارتباط بین جوامع طیف گسترده‌ای را شامل می‌شود از جمله ارتباط اقتصادی، ارتباط سیاسی، ارتباط فرهنگی، ارتباط علمی و مواردی دیگر که هر کدام وابسته به دیگری است و نمی‌توان نقش ترجمه را در ارتباط بین جوامع نادیده گرفت.

بدیهی است که جوامع مختلف با زبان‌هایی متفاوت تکلم کنند ولی آنچه مهم است تفاوت در کلام و واژه‌ها نیست بلکه تفکری است که می‌تواند در ورای واژه‌ها و به همراه کلمات انتقال یابد. هر واژه علاوه بر معنای لغوی دارای بار احساسی به خصوصی است که باید به درستی انتقال یابد و این موضوعی است که نقش ترجمه را در روابط انسانی بسیار مهم و جدی می‌کند.

با نگاهی به تاریخ گذشته در می‌یابیم که همواره جوامع با یکدیگر ارتباط داشتند و به ندرت بتوان جامعه‌ای بدون ارتباط با دیگر جوامع را تصور کرد. این ارتباط حتی اگر به جهت سیاسی نیز امکان پذیر نباشد ولی از جهات دیگر قابل بررسی است. نقش ترجمه نزدیک کردن جوامع به لحاظ فرهنگی به یکدیگر است و نزدیکی فرهنگی می‌تواند زیربنای روابط گسترده‌تر جوامع با یکدیگر باشد.

 

دارالترجمه رسمی الوند

دارالترجمه رسمی الوند

خدمات دفتر ترجمه رسمی الوند :

– ترجمه رسمی کلیه اسناد و مدارک اشخاص حقوقی
ترجمه رسمی کلیه مدارک و اسناد اشخاص حقیقی
– اخذ تایید از قوه قضائیه و وزارت امورخارجه
– ترجمه غیررسمی کلیه متون تخصصی
– ترجمه متون به کلیه زبانهای روز دنیا
– ترجمه انواع کتب در کلیه رشته ها و گرایش ها و آماده سازی آن برای انتشار
– برابر اصل نمودن مدارک و اسناد صادره به زبان انگلیسی
– ارائه معرفی نامه جهت نیروی انتظامی جهت دریافت گواهی عدم سوء پیشینه و سجل کیفری
– انجام امور سفارت های سایر کشورها در تهران

ترجمه شفاهی و همزمان
– گرفتن وقت اینترنتی از سفارتها برای مصاحبه و اخذ ویزا و تحویل مدارک جهت ویزا و امور مربوطه دیگر و…………………….

 


زبان های فعال در دارالترجمه رسمی الوند

دفتر ترجمه رسمي الوند با شماره 321 تهران در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غير رسمی با رعايت اصول مشتری مداری تاسيس گرديده و با بهره گيري از مترجمين خبره و كارآزموده و همچنين مشاورين حقوقی مجرب، كيفيت و صحت ترجمه را تضمين می كند.
کلیه حقوق سایت متعلق به دفتر ترجمه رسمی الوند بوده و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت : پرشین تیک