به سایت دفتر ترجمه رسمی الوند خوش آمدید. تلفن تماس : 86044972

زبان عربی در بیش از ۲۴ کشور از دنیا کاربرد دارد.

کشورهای عرب زبان در قاره آسیا و شمال آفریقا دارای بیشترین تراکم هستند.

با توجه به اینکه کشورهای عرب زبان زیادی در نزدیکی کشورمان وجود دارد باعث شده است که مبادلات تجاری زیادی با کشورهای عرب زبان انجام پذیرد. بنابراین برای آنجام هرچه بهتر این تعاملات و گفتمان ها نیاز به دانستن زبان عربی داریم.

با توجه به جایگاه و اهمیت زبان عربی که بزرگترین عضو از شاخه زبان های سامی است، افراد زیادی برای پیشبرد اهداف اقتصادی،مذهبی،تجاری،تحصیلی و شغلی خود علاقه مند به برقرای ارتباط با کشورهای عربی زبان هستند. زبان عربی، زبان رسمی در بیست و پنج کشور جهان از جمله کشورهای افریقایی چون مصر، عربستان، عراق، سوریه، لبنان، فرا اردن(اردن) و یمن می باشد. از همین رو تعداد متقاضیانی که درخواست خدمات ترجمه رسمی با این زبان را دارند روز به روز درحال افزایش است. این زبان دارای لهجه های گوناگونی از جمله لهجه مصری، لهجه مغربی(مراکشی،تونسی،الجزایری)،لهجه شرقی(لبنانی ، فلسطینی،عرب زبانان غرب کشور اردن)،لهجه عراقی یا خلیجی (لهجات عراقی،کویتی،شرق سوریه،ساحل خلیج فارس از عراق تا کشور عمان و سواحل جنوبی و جنوب غرب ایران) است اما از این میان عربی مصری به عنوان گویش محاوره ای زبان دوم مشترک میان همه عرب زبانان به کار میرود. از همین رو با توجه به محدود بودن متخصصان این زبان در کشور و اهمیت آن دارالترجمه رسمی عربی خدمات مربوط به ترجمه رسمی مدارک، فیلم، مستند، کتب و متون تخصصی را برای هم میهنان عزیز را فراهم آورده است.


زبان های فعال در دارالترجمه رسمی الوند

دفتر ترجمه رسمي الوند با شماره 321 تهران در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غير رسمی با رعايت اصول مشتری مداری تاسيس گرديده و با بهره گيري از مترجمين خبره و كارآزموده و همچنين مشاورين حقوقی مجرب، كيفيت و صحت ترجمه را تضمين می كند.
کلیه حقوق سایت متعلق به دفتر ترجمه رسمی الوند بوده و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت : پرشین تیک