به سایت دفتر ترجمه رسمی الوند خوش آمدید. تلفن تماس : 86044972

اداره کل اسناد و امور مترجمان رسمی ( فنی ) قوه قضائیه به منظور یکسان سازی تعرفه ترجمه رسمی در تمامی دارالترجمه ها، بر اساس ماده ۵۳ آئین نامه اجرایی “قانون راجع به ترجمه اظهارات اسناد در محاکم و دفاتر رسمی” مصوب ۱۳۷۷/۵/۳۱ ریاست محترم قوه قضائیه با اصلاحات و الحاقات بعدی ” نرخ نامه قانونی ترجمه رسمی به تفکیک نوع اسناد” را که با عنایت به تعداد کلمات ، تخصصی بودن اصطلاحات و مدت زمان ترجمه و با برگزاری جلسات مشترک با نمایندگان جامعه مترجمان رسمی تهیه شده، ابلاغ می نماید. تمامی مترجمان رسمی محترم مکلفند، با رعایت شرایط مذکور، حداکثر تا مبالغ تعیین شده در این نرخ نامه را از متقاضیان دریافت نمایند. مترجمان مسئول دارالترجمه وظیفه اجرای این نرخ نامه را بر عهده دارند و در صورت مشاهده یا گزارش هر گونه تخلف و اخذ وجه بیش از مبالغ تعیین شده، با مترجم مسئول ، وفق مقررات قانونی برخورد خواهد شد.

جهت مشاهده نرخ نامه قانونی ترجمه رسمی اینجا کلیک کنید.

 

 

  • برای مشاهده تعرفه ترجمه خدمات امور خارجه این فایل را دانلود نموده و به صفحات ۶ الی ۷ مراجعه فرمایید. توجه فرمایید منظور از صفحه در این فایل، سربرگ (A4) مترجم رسمی می‌باشد.
  • برای حصول اطمینان نسبت به تأیید مدارک خود به راهنمای تأیید مدارک مراجعه کنید.
  • قیمت ترجمه نسخه اضافی در دارالترجمه رسمی آرمان تا شش ماه ۲۵ درصد هزینه ترجمه و پس از شش ماه تمام هزینه اولیه دریافت می گردد.
  • تمامی قیمتها به تومان میباشد.
  • مبالغ ذیل تا اسفند سال ۱۳۹۴ برقرار میباشند.
  • در صورت هر گونه پرسشی با ما تماس بگیرید.

زبان های فعال در دارالترجمه رسمی الوند

دفتر ترجمه رسمي الوند با شماره 321 تهران در جهت ارائه خدمات ترجمه رسمی و غير رسمی با رعايت اصول مشتری مداری تاسيس گرديده و با بهره گيري از مترجمين خبره و كارآزموده و همچنين مشاورين حقوقی مجرب، كيفيت و صحت ترجمه را تضمين می كند.
کلیه حقوق سایت متعلق به دفتر ترجمه رسمی الوند بوده و هرگونه کپی برداری از سایت پیگرد قانونی دارد.
طراحی سایت : پرشین تیک